سوالات متداول

پاسخگوی سوالات شما هستیم

تمام علاقمندان و دانش‌آموختگان حوزه علوم آزمایشگاهی و پزشکی با توجه به دانش علمی خود می‌توانند در این دوره‌ها ثبت نام کنند.

جهت استفاده از تمامی امکانات آکادمی آموزشی امیرپیوند لازم است ابتدا در این سایت یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. پس از تکمیل فرم عضویت، یک ایمیل “تکمیل فرآیند ثبت نام” برایتان ارسال خواهد شد که باید آن را تایید کنید تا حساب کاربری شما در سایت آکادمی فعال شود. پس از فعالسازی اکانت خود، میتوانید با ایمیل و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، در سایت لاگین کرده و از امکانات آن استفاده نمایید.

پس از ثبت‌نام در سایت جهت فعالسازی حساب کاربری، یک ایمیل“تکمیل فرآیند ثبت نام” برایتان ارسال خواهد شد (هر دو پوشه inbox و spam را چک نمایید). پس از تایید ایمیل، حساب کاربری شما در سایت آکادمی آموزشی شرکت پژوهش و توسعه امیرپیوند فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که از زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت، به مدت 48 ساعت فرصت تایید ایمیل “تکمیل فرآیند ثبت نام” را دارید و چنانچه در این بازه ایمیل را تایید نکنید لازم است مجدد در سایت ثبت نام نمایید.

در پایان تعدادی از دوره‌ها، داوطلبانی که تمامی دروس را با موفقیت گذرانده باشند، از آکادمی آموزشی شرکت پژوهش و تویعه امیرپیوند گواهی‌نامه‌ی رسمی دوره‌ی را دریافت خواهند کرد.

پس از صدور گواهی‌نامه، نسخه‌ی الکترونیکی آن در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت درخواست شما و با تکمیل دقیق آدرس پستی، نسخه‌ی فیزیکی گواهی‌نامه نیز می‌تواند برای شما ارسال شود.

پس از اتمام زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و میتوانید از محتوای ویدیویی و متنی دروس استفاده کنید ولی امکان شرکت در آزمون‌ها، فعالیت در تالار بحث و یادگیری جمعی و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

جواب سوال خود را پیدا نکردید!

    error: Content is protected !!